Treniruotė su vėžimėliu (video)

19 liepos, 2017

Visos žinome tą jausmą kai išlindus saulei?? norisi visą dieną praleisti lauke  Dar smagiau kad pasinaudojusios palankia situacija tuo pačiu galime pakeisti tas jau nusibodusias keturias namų ar salės sienas ir smagiai pasportuoti ?? Taigi susikraunam vaikus ir pirmyn į parką/ prie jūros/žaidimų aikštelę!
Iškart užbėgsiu neigiamiems teiginiams už akiųvaikams paimkite kamuolį, dviratį, paspirtuką, kastuvėlį, vandens šautuvą ar įtraukite į treniruotė, žodžiu #noexcuse!!!!
Šiltuoju metų laiku? (ir netik!) labai naudinga ir smagu sportuoti lauke.
Treniruotės lauke padeda paįvairinti įprastą namų ar sporto salės aplinką. Dėl gryno oro?? antplūdžio smegenyse padidėja serotino, kuris yra atsakingas už psichinę sveikatą ir gerą nuotaiką?? Taip pat sportuojant lauke nuovargis pasijaučia kur kas vėliau, nei treniruojantis sporto salėje.
Sportas lauke suteikia daugiau optimizmo, didina energiją ir vėliau mums padeda lengviau susikaupti kasdieniame darbe bei dirbti produktyviauBeto sportuojant lauke ypač kai aplink laksto vaikai ????prarandama laiko nuovoka kas lydi į ilgesnes treniruotes, daugiau sudegintų kalorijų ?
Sportas lauke nereikalauja mėnesinio ar metinio mokesčio, tad sutaupote €€€ ?
Taigi, sportas lauke gali būti ne tik malonus, labai sveikas įprotis bet ir puikus pavyzdys vaikams

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *