Kardio treniruotė namuose

21 liepos, 2020

Visos puikiai žinome kas yra kardio treniruotės ir jas arba mylime, arba ne. Visgi kiekvienoje, protingai parengtoje sporto programoje, turėtų būti tiek kardio, tiek jėgos treniruotės.

Vis dar vyrauja mitas, kad norint numesti svorį kardio yra būtinas. Kardio treniruotės metant svorį nėra būtinos, tačiau derinant su jėgos treniruotėmis stipriai prisideda prie svorio metimo. Na, bet šį kart ne apie tai.

Atliekant kardio mūsų širdis susitraukinėja greičiau ir jai nelieka nieko kito kaip tik stiprėti. Treniruotės metu išskiriami serotoninas, dopaminas ar endorfinai – laimės hormonai. Dėl to sportuojantys žmonės jaučiasi žvalesni ir geresnės nuotaikos. Labai svarbu, kad kardio padeda atsigavimo procesui po sunkios treniruotės su svoriais ir tarnauja kaip aktyvus poilsis. Galų gale kardio padeda išvengti diabeto. Sportuodami Jūs „mokote“ raumenis panaudoti gliukozę energijai ir negyvenate visą dieną su nuolatiniais gliukozės bei insulino šuoliais ir staigiais kritimais, kas sukelia mieguistumą, tingumą, apatiją, nuovargį ir kitus nemalonius dalykus.

Sporto klube kardio treniruotes atliekame ant tam skirtų treniruoklių – bėgimo takelis, slidės, steperis ir pan. Sportuodamos namuose išbėgame pabegioti, pasivažinėti su dviračiu ar riedučiais. O ką daryti jei to neleidžia oro sąlygos ar miegantis mažylis?

Pristatau Jums labai smagią ir efektyvią kardio treniruotę namuose, kuri nereikalauja papildomos įrangos ar daug vietos.

Judam!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No feed found.

Please go to the Instagram Feed settings page to create a feed.