Apie mane

Kas aš esu ir kuo jums galiu padėti

Labas, aš esu Orinta Donėlė – moteris, žmona, mama, draugė, asmeninė trenerė ir mitybos konsultantė. Noriu Jums padėti išmokti mėgautis sveiku subalansuotu maistu, būti aktyviomis, energingomis, pozytyviomis bei save mylinčiomis moterimis.

Mano tikslas

Įrodyti, jog įmanoma būti mama ir džiaugtis dailiomis kūno linijomis. Dalintis savo žiniomis ir patirtimi, motyvuoti, padėti ir patarti žengiant pirmuosius žingsnius sveikos gyvensenos link. Padėti siekti tikslų nežalojant savo organizmo. Išspręsti su mityba susijusias problemas: viršsvoris, emocinis valgymas, sulėtėjusi medžiagų apykaita. Paskatinti gyventi kuo aktyvesnį gyvenimo būdą bei rodyti puikų pavyzdį savo atžaloms

Trumpai apie mane

Sportuoti pradėjau vidurinėje mokykloje, lankiau lengvosios atletikos būrelį, buvau ilgų nuotolių bėgikė. Tačiau tai truko tik iki 12-tos klasės. Iš karto po mokslų išvykau į Airiją, čia, kaip ir dauguma merginų, kartais pabėgiodavau „nuo Pirmadienio”. Tuo visi mano sportiniai užsiėmimai ir pasibaigdavo. Bet visad žinojau, kad grįšiu į sportą.
Tuo metu dirbau moteriškame kolektyve, kur kiekvieną dieną girdėdavau jų skundus – ‘’oj, tą dietą bandžiau, aną dietą, negaliu numesti svorio, vaikai trukdo’’ ir t.t.
Noras Joms padėti pastūmėjo studijuoti toliau. Įgijau Asmeninės Trenerės bei Sporto Mitybos Specialistės Diplomą. Tik baigusi mokslus iškart pastojau. Nuo pat nėštumo pradžios jau planavau savo būsimą rutiną, mityba, treniruotes. Noras pasinaudoti įgytomis žiniomis, bei įrodyti, kad įmanoma turėti vaikutį ir gražų kūną buvo mano didžiausia motyvacija! O, sužinojus, kad turėsime dvynukus tai tapo iššūkiu sau!!!

Be MOM Be FIT pradžia

Tik gimus mažyliams iškarto kibau į darbus. Svarbiausia užduotis buvo tinkamai susiplanuoti dienotvarkę, kurią teko derinti prie mažyliu rutinos. Vaikučių pogulio valandėles išnaudodavau turiningai: pasigamindavau maisto bei pasportuodavau.
Praėjus pusmečiui nuo mažylių gimimo jau galėjau pasidžiaugti savo pirmaisiais pasikeitimais, akiai mielomis kūno linijomis, pagerėjusia savijauta, energingumu, sveikesniu bei aktyvesniu gyvenimo būdu. Po pusantrų metų pirma kartą sudalyvavau fitneso varžybose.


Savo pasiekimais pasidalinau keliose ‘’Facebook’’ sveikos mitybos bei sporto grupėse. Buvau nustebinta ir apipilta moterų komplimentais bei klausimais: “Kaip pagražinti figūrą po gimdymo”, ‘’kaip suderinti vaikučių auginimą su sveika gyvensena’’, “kaip sulieknėti”, “kaip suploninti šlaunis”, “kaip padailinti liemenį”, “kaip numesti svorio”, “kaip sudeginti riebalus”… Klausymų buvo tiek daug kad vos suspėdavau į juos atsakyti, taip kilo mintis įkurti be MOM be FIT paskyrą, kur galėčiau su visomis dalintis savo kasdienine rutina, treniruotėmis, maisto idėjomis, laisvalaikiu.

Mano nuostabai ir džiaugsmui be MOM be FIT gyvuoja jau 8-rius metus. Per šį laiką mūsų šeima pagausėjo iki šešių asmenų, o tai reiškia didelę asmeninę patirtį derinant vaikų auginimą su sveika mityba ir aktyvia fizine veikla.

Mano pasiekimai

Mano teikiamos paslaugos

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No feed found.

Please go to the Instagram Feed settings page to create a feed.