Trumpai apie mane

Sportuoti pradėjau vidurinėje mokykloje, lankiau lengvosios atletikos būrelį, buvau ilgų nuotolių bėgikė. Tačiau tai truko tik iki 12-tos klasės. Iš karto po mokslų išvykau į Airiją, čia, kaip ir dauguma merginų, kartais pabėgiodavau „nuo Pirmadienio”. Tuo visi mano sportiniai užsiėmimai ir pasibaigdavo. Bet visad žinojau, kad grįšiu į sportą.
Tuo metu dirbau moteriškame kolektyve, kur kiekvieną dieną girdėdavau jų skundus – ‘’oj, tą dietą bandžiau, aną dietą, negaliu numesti svorio, vaikai trukdo’’ ir t.t.
Noras Joms padėti pastūmėjo studijuoti toliau. Įgijau Asmeninės Trenerės bei Sporto Mitybos Specialistės Diplomą. Tik baigusi mokslus iškart pastojau. Nuo pat nėštumo pradžios jau planavau savo būsimą rutiną, mityba, treniruotes. Noras pasinaudoti įgytomis žiniomis, bei įrodyti, kad įmanoma turėti vaikutį ir gražų kūną buvo mano didžiausia motyvacija! O, sužinojus, kad turėsime dvynukus tai tapo iššūkiu sau!!!

Be MOM Be FIT pradžia

Tik gimus mažyliams iškarto kibau į darbus. Svarbiausia užduotis buvo tinkamai susiplanuoti dienotvarkę, kurią teko derinti prie mažyliu rutinos. Vaikučių pogulio valandėles išnaudodavau turiningai: pasigamindavau maisto bei pasportuodavau.
Praėjus pusmečiui nuo mažylių gimimo jau galėjau pasidžiaugti savo pirmaisiais pasikeitimais, akiai mielomis kūno linijomis, pagerėjusia savijauta, energingumu, sveikesniu bei aktyvesniu gyvenimo būdu. Po pusantrų metų pirma kartą sudalyvavau fitneso varžybose.
Savo pasiekimais pasidalinau keliose ‘’Facebook’’ sveikos mitybos bei sporto grupėse. Buvau nustebinta ir apipilta moterų komplimentais bei klausimais: “Kaip pagražinti figūrą po gimdymo”, ‘’kaip suderinti vaikučių auginimą su sveika gyvensena’’, “kaip sulieknėti”, “kaip suploninti šlaunis”, “kaip padailinti liemenį”, “kaip numesti svorio”, “kaip sudeginti riebalus”… Klausymų buvo tiek daug kad vos suspėdavau į juos atsakyti, taip kilo mintis įkurti Be MOM Be FIT paskyrą, kur galėčiau su visomis dalintis savo kasdienine rutina, treniruotėmis, maisto idėjomis, laisvalaikiu.

Mano tikslas

Įrodyti, jog įmanoma būti mama ir džiaugtis dailiomis kūno linijomis. Dalintis savo žiniomis ir patirtimi, motyvuoti, padėti ir patarti žengiant pirmuosius žingsnius sveikos gyvensenos link. Padėti siekti tikslų nežalojant savo organizmo. Išspręsti su mityba susijusias problemas: viršsvoris, emocinis valgymas, sulėtėjusi medžiagų apykaita. Paskatinti gyventi kuo aktyvesnį gyvenimo būdą bei rodyti puikų pavyzdį savo atžaloms.

Mano teikiamos paslaugos

  • Subalansuotas mitybos planas tai Jūsų gidas į sveikesnį gyvenimo būdą. Vos per 4 savaites pastebėsite pirmuosius pokyčius. Padėsiu išmokti mėgautis maistu nevarginant savęs kenksmingomis dietomis, sužinosite pagrindinius maisto derinimo principus, sutaupysite laiko virtuvėje, o patiekalais galės mėgautis net mažiausieji šeimos nariai.
  • Fizinė veikla tai atgaiva Jūsų kūnui! Mėgaukitės sportu ne tik sporto klube, bet ir namuose, parke ar kartu su vaikučiais. Viskas ko Jums reikia – 30 laisvų minučių kasdien, kurios ženkliai pagerins Jūsų savijautą bei nuotaiką.
  • Subalansuota mityba nėštumo metu suteiks Jūsų kūnui energijos ir medžiagų, reikalingų vaisiaus vystymuisi, tuo pačiu padės sukontroliuoti svorio augimą. Reguliari mankšta suteiks Jums energijos ir žvalumo, padės  išlaikyti gražias kūno formas nekenkiant nei sau, nei kūdikiui.
Plačiau susipažinti