32 aukščiausių Airijos apskryčių viršūnių iššūkis

27 kovo, 2017

Mes esame labai aktyvių, smalsių ir drąsių 4-čių dvynukų ir labai mielo 6 mėnesių kūdikio tėvai. Mūsų šeimos hobis yra kalnų žygiai. Mūsų berniukai kopinėti pradėjo dar prieš gimstant 😉 Kiekvieną laisvą dieną ar savaitgalį (kiek leidžia orai) mes galų gale atsiduriame gamtoje. Tiesiog dieviname gražus vaizdus, gryną orą, bei gamtos garsą, kvapą. Mes nebijome lietaus, stačių šlaitų, nedidelių sumušimų ar nuovargio.
Nėra geresnio jausmo nei po dienos kopimo susėsti pakalnėjė su arbatos puodeliu ir stebėti vaikus rodančius į kalno viršūnę, sakančius: ”Mes ten buvome”!
Pasiekti kalno viršūnę yra įspūdingas fizinis, protinis ir emocinis pasiekimas. Ir tai Motyvuoja! Tai primena mums, kad galime pasiekti labai daug savo gyvenime, jei tik svajosime ir įdėsime į tai pastangų. Būtent to mes norime išmokyti savo vaikus.
Kalnų žygiai sukuria nuostabius prisiminimus ir suteikia galimybę sulėtėti ir atsijungti nuo taip skubančio pasaulio. Žygiai treniruoja kūną ir protą, bei lavina vaizduotę.
Įsivaizduokite kad esate nesustabdomas. Kad atsižvelgiant į įgūdžius, ištvermę ir drausmę galite įveikti kliūtis ir pasiekti viską, ko tik norite. Įsivaizduokite, jog galėtumėte sužinoti, kiek pastangų jums prireiks, kad pasiektumėte savo tikslą ir tikėtumėte, jog galite tai padaryti. Įsivaizduokite, kad galėtumėte įvertinti ir priimti nesėkmės ir riziką be jokių abejonių, kad jums pasiseks. Kalnų žygiai mums tai suteikia.
Mes gyvename labai gražioje ir kalnuotoje saloje – Airijoje.
Kiekvienas kalnas ir takas yra skirtingas ir unikalūs. Kiekviena kelionė mums suteikia naują maršrutą, naujus tikslus, naujus iššūkius. Kiekvienas kraštovaizdis pasitinka su puikiais ir nepamirštamas vaizdais.
Mūsų šeimos  tikslas yra įkopti į aukščiausią kiekvienos Airijos apskrities viršūnę, viso jų 32.Pažadame, kurti video blogus apie kiekvieną iš jų. Pasidalinti savo patirtimi, emocijomis, ko tikėtis ir kaip pasiruošti, žygiams su vaikais. Pasidalinsime savo maršrutais, žemėlapiais ir visa naudinga informacija.

Galite keliauti toliau ir pasiekti daug daugiau, nei jūs manote. Kalnų takai jums suteikia du pasirinkimus: pasiekti viršų, arba apsisukti ir grįžti atgal. Viršūnei pasiekti reikia tik atkaklumo, statyti vieną koją priešais kitą. Atminkite, kad kai gyvenimas pasisuka netinkama linkme, viskas ką jums reikia daryti tai dėti vieną koją priešais kitą ir tiesiog nesustoti.

Mūsų keliones galite stebėti čia —>
www.facebook.com/bmombfit

https://www.youtube.com/channel/UC1vA2LjZnA9y3TiP22WdtgQ?view_as=subscriber

Taip pat maloniai kviečiame prisijungti 😉

Ačiū !!!!
Su pagarba,
Orinta, Benas ir trys broliai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.